Інженерний тиждень 2024. Конструювання об*єктів дизайну із застосуванням знань прикладної математики.

Дата: 26.01.2024 15:37

Промисловий дизайн - це те, з чим стикається кожен з нас щодня, навіть не знаючи про це. Усі ми є експертами з промислового дизайну, навіть якщо ніколи цього не вчилися. Адже всі речі, які нас оточують, від чашки або дверної ручки чи літака, є продуктами промислового дизайну. Комбінації прикладного мистецтва і прикладної науки ефективні для поліпшення естетики, ергономіки, архітектури, функціональності та зручності використання продукту. Будь-яку об’ємно-просторову форму (предмет) можна представити як сполучення простих геометричних фігур у  вигляді розгортки. Розгортка — графічне зображення на площині розгорнутої поверхні будь-якої геометричної фігури. Учні 7-Б класу на інтегрованому уроці образотворчого мистецтва (учитель Деркач Т.О.) та математики (учитель Ігнатова Т.В.) виготовляли подарункові коробочки та вимірювали їхню площу на розгортці. Застосували набуті знання і вміння з вимірювання площі прямокутника, а також познайомилися з площею рівностороннього трикутника. Діти провели дослідницьку та творчу діяльність, отримавши красиві подарункові коробочки, які можуть подарувати своїм рідним.