Співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів українська мова

Дата: 09.11.2021 15:39

9 листопада - Преподобного Нестора Літописця Київського. День української писемності та мови. День Книги рекордів Гіннеса. Українська мова одна серед тисяч мов світових.Її обрали другою в світі за красою і милозвучністю. "- Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі у нашій славній Україні ", - такими словами розпочала свою розповідь бібліотекар нашої школи Вікторія Іванівна. Учні 2 В класу розглянули виставку книг до Дня писемності .А ще відгадували загадки, доповнювали прислів'я про найдорожче добро кожного народу - це його мову. Цікавою була екскурсія в шкільну бібліотеку.

Вихователь групи продовженого дня Андрущенко Тетяна Анатоліївна