Всеукраїнський конкурс "Слово до слова"

Дата: 10.11.2021 15:45

До Дня української мови та писемності учні 9-В класу долучилися до Всеукраїнськоо конкурсу «Слово до слова» , що запропонувала  здобувачам освіти у святковий день освітня платформа «На Урок».  Конкурс «Слово до слова»  для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні вдосконалювали  навички усного та писемного мовлення, вчилися вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширяти  свої уявлення щодо історії української мови та писемності.  Головна мета такої форми роботи — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування дітей та підлітків. Конкурс містив  завдання, яке передбачало  роботу з аудіоматеріалом, що виявило неабиякий інтерес у конкурсантів. В результаті маємо таких переможців :

І місце – Васькевич Дар’я ;Коваленко Ілона

ІІ місце – Маловічко Володимир, Полозун Назар , Шарлай Інна,

ІІІ місце – Маринчук Олександр, Слопіцька Анна, Горбов Володимир

Я щиро вітаю своїх учнів з відзнакою та бажаю подальших успіхів у вивченні рідної мови та літератури

Учитель Гричина Алла Миколаївна