Подорож до Країни Доброчесності

Дата: 21.10.2021 15:49

Подорож до Країни Доброчесності з класним керівником Нарчинською Н.В. та асистентом вчителя Задояною А. І.продовжується…

Навіщо потрібні правила?

Під час розгляду цієї теми говорили з дітьми про те, чому існують правила, навіщо дотримуватись їх навіть тоді, коли ніхто не бачить і не може зробити зауваження. А також розбирали ситуації, у яких вони схильні порушувати правила, вчили їх робити вибір на користь доброчесної поведінки, використовуючи приклади ситуацій із життя свого класу, вчилися розмежовувати поняття «закон, правила, традиції»

А ще за допомогою психологічно – рольової гри «Шість капелюхів де Боно» - капелюхів мислення, розглянули одну і ту ж саму проблемну ситуацію з шести незалежних один від одного поглядів.

Дітям сподобалось дискутувати, працювати в групах, весело проводити час з казковим героєм Інтоком.

Класний керівник 3-Б класу Нарчинстка Наталія Василівна