«Чорнобиль не має минулого часу»

Дата: 26.04.2024 15:57

26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Відтоді в цю дату в Україні щорічно вшановують усіх людей, хто загинув або постраждав від цієї катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.

Учні   3-Г класу  на виховній годині преглянули презентацію «Чорнобильська трагедія»,  прослухали інформацію про причини аварії на ЧАЕС, про героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, учених, усіх тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу. Та  працювали з буклетами куди записували інформацію, яку отримали під час виховної години.
Класний керівник: Барабанчук О.В.