Уроки Світлофора Моргайка для першокласників

Дата: 17.05.2023 16:03

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я та життя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил поведінки на дорогах, необережність дуже часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть особистого життя. Таке трапляється з різних причин, але, особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів. І, на жаль, частіше нещасні випадки трапляються з дітлахами.
Тому сьогодні з учнями 1-В класу було проведено виховну бесіду "Безпека на дорогах". Діти переглянули цікаве і  повчальне відео про дотримання правил дорожнього руху, розгадали загадки про Азбуку доріг, склали вірш-добавлянку на засвоєння кольорів світлофора, пограли у гру "Правильно-неправильно" з допомогою цеглинок LEGO, розгадали хитромудрі ребуси та на закріплення розфарбували трикольорового Світлофора Моргайка.

Класний керівник 1-В класу Коваль Лариса Анатоліївна