Папір, тканина і старання - з’явилась іграшка бажана!

Дата: 10.10.2023 16:06

Гурток Казковий світ іграшки працює за двома напрямками : виготовлення м’яких іграшок ,та аплікація з паперу  та фетру . Вік вихованців початкові класи школи від 7 до 16 років. Основною метою роботи гуртка є створення системи роботи по відродженню народних промислів України , формування творчої особистості підростаючого покоління , розвиток і реалізація творчого потенціалу дітей в ході активізації їх творчої діяльності при здобутті практичних навичок . На заняттях гуртка діти навчаються робити іграшки, обереги, сувеніри, аплікації , прикраси , подарунки, й працюють з такими матеріалами : фетр , фліс, папір, картон , бісер,формі ран, тканини та нитки.

Отож розпочали свою роботу під девізом: Красивий , щедрий рідний край, і мова наша - солов‘іна                              Люби , шануй, оберігай усе , що зветься Україна !