"З Україною в серці"

Дата: 07.12.2022 16:08

У період із 17 жовтня по 23 листопада 2022 року з метою підтримки дитячого покоління в умовах війни, захисників України, начальником Уманської районної військової адміністрації Ігорем Миклащуком було ініційовано проведення творчого конкурсу " З Україною в серці" присвяченого Дню Збройних сил України. До даного конкурсу долучився  колектив учнівського самоврядування " Лідер" (Куровска Катерина, Заіменко Анастасія, Бугайчук Давид) Джура рою Жашківські "ОТАМАНИ " Гричина Євген та учениця нашого ліцею Радецька Дарина,  які здобули  високі результати серед територіальних громад району.  В своїх  роботах наші учасники демонстрували свій патріотизм, якість, креатив, концентрували увагу на своїй культурі мові та історії, адже Україна це держава зі славетним, величним і водночас трагічним минулим і страшним сьогоденням. Приємним подарунком для наших конкурсантів стала екскурсія  по Державному історико-архітектурному заповіднику  «Стара Умань». Учні та їх керівники  мали можливість спуститися до підземелля  Василіанського монастиря , де три століття тому ченці шукали усамітнення, а у разі потреби – можливість утекти від нападників.

Ми шануємо наших героїв, військовослужбовців Збройних сил України, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи  в нашій державі Україні .

Педагог – організатор Я.П. Якобчук.