Виховний захід "Крути-подвиг і трагедія"

Дата: 29.01.2024 16:08

29 січня 1918 року на станції Крути у Чернігівській області кілька сотень українських юнаків вийшли на смертельний двобій з московсько-більшовицькою ордою, яка переважала і кількістю, і озброєнням. Цей день став для українського народу символом героїзму в боротьбі за незалежність України. З нагоди цієї дати у нашому ліцеї вчителем історії Полонською Н.В. було проведено виховний захід "Крути-подвиг і трагедія" для учнів 9- 11 класів. Діти декламували вірші українських авторів,переглянули відеофільм "Крути . Гостомельський рубіж " у якому проведено паралелі між подіями 1918 року та подіями лютого - березня 2022 року під час оборони Києва від російських загарбників. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх  загиблих у протистоянні московській навалі. Минуло 106 років, і нині українські воїни знову дають бій російським загарбникам на всій лінії фронту та щохвилини доводять - Україна була, є і буде вільною і незалежною. Шануємо пам’ять українців, які віддали своє життя у бою під Крутами, який став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі з агресором. Дякуємо кожному, хто зараз боронить державу, її незалежність і майбутнє.

Вчитель історії – Полонська Н.В.