Плекаймо нашу мову!

Дата: 10.11.2021 16:13

Для кожного народу дорога його мова. Для нас найближчою і найріднішою є українська. Уже традиційно у листопаді в нашій школі урочисто проходить день , приурочений Дню української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

І тому щоб ще раз засвідчити свою шану рідній мові, продемонструвати свої вміння та знання учні 3-В класу також долучилися до проведення цього свята. Завдання конкурсу     ім.. Петра Яцика, конкурс на кращого читця віршів про українську мову, вікторини дали можливість учням ще раз доторкнутися до найтонших та найніжніших струн рідної мови, ще раз довели, що мова – неоціненний скарб, який треба зберегти для нащадків. Українська мова – мова серця, мова ласки, мова душі, мова добра. Плекаймо нашу мову!

Учитель початкових класів Герасимчук Тетяна Миколаївна