З надією, добром і вірою в життя

Дата: 01.12.2021 16:15

Тиждень доброчесності у Жашківської спеціалізованій школі #1 має пробудити і заповнити дитячі серця добротою та співчуттям. Всесвітній День благодійності або #Щедрий вівторок якнайкраще підходить для цього. Тому з цією ж метою класні керівники 7-Б і 5-А класів Оверчук О. П. та Рокша О. В. зі своїми вихованцями організували благодійний ярмарок по збору коштів на допомогу Гранатюка Давиду, маленькому хлопчику із діогнозом СМА, 1 Тип. Діти так перейняли я долею маляти, що запалили серця учнів усієї школи. Тому до участі у ярмарку та збору коштів долучилася, без перебільшення, уся школа - 5-А, 7-Б, 7-А, 11-Б, 3-Б, 2-Б, 4-Г, 8-Б, 1-В, 2-В, 3-А, 1-А, 7-В, 9-А, 7-Б, 10-Б, 4-В, 4-А, 6-Б, 6-А, 4-Б, 5-В, 8-А, 8-В, 5-Г, 2-А. Таким чином на допомогу вдалося зібрати 33181 грн.

Пишаємося нашими учнями та із добротою в серці крокуємо до нових звершень!

Організатори   акції - Оверчук Олена Петрівна, Рокша Олена Владиславівна