Літературознавча вікторина "Битва за Кобзаря"

Дата: 07.03.2024 16:18

Сьогодні виховна година для учнів 6-В класу була присвячена вшануванню пам’яті Великого українського поета і художника – Тараса Григоровича Шевченка. Минає 210 років від дня народження  великого Українця,- людини незбагненної долі та багатого Таланту,що вражає світ променистою глибиною свого правдивого слова. Навіть за ці два століття ми не можемо сказати, що вичерпали скарбницю поетичної спадщини Великого поета.
Учні пригадали життєвий та творчий шлях поета та взяли участь  в літературознавчій вікторині «Битва за Кобзаря». Це незвичайний варіант вікторини , який проходив у 6 раундів.Діти відповідали на запитання, відгадували пісні, на слова Шевченка, складали прислів’я, малювали портрет Кобзаря, навіть спробували себе у ролі поетів.  Перемога дісталась команді  дівчат . Завершили виховну годину декламуванням віршів.
Любіть  Україну, як любив її Т.Г.Шевченко. Читайте його твори, і ваша мова стане багатою,чистою, чарівною.

Класний керівник 6-В класу "Інтелект України" - Вікторія Григорівна Куца