Корекційно- розвиткове заняття. Тема: «Встановлення відношення між відомими предметами і поняттями».

Дата: 18.02.2024 16:22

На занятті вчилися класифікувати предмети, знаходити спільну ознаку предметів і поєднувати їх в однорідну групу. Використовували доміно «Свійські тварини», лото              «У лісі, в небі, у річці, на лузі».

Мета:  через гру познайомити дітей із представниками тваринного світу, їх різноманіттям; вправляти в умінні групувати тварин за місцем  і середовищем існування; розвивати мовлення дітей, збагачувати їхній словниковий запас; сприяти використанню в мові узагальнень; виховувати пізнавальну активність, інтерес до тварин.