"Від Героїв Другої світової війни до Героїв російсько - української"

Дата: 07.05.2024 16:26

Сьогодні,07.05., учні 9 та 11- х класів Жашківського ліцею #1 разом з учителем історії Полонською Н.В. вшанували памʼять Героя України,нашого земляка,який також певний час був учнем нашого навчального закладу-Зайцева Олега Григоровича.Воїн загинув під час визволення острова Зміїний саме в цей день два роки тому. В переддень вшанування Памʼяті загиблих в роки Другої Світової війни , учні ліцею вшанували і пам’ять героїв війни російсько-української. Також старшокласники переглянули документальний фільм «Море»- один з трилогії фільму режисера А.Шевченка про визволення території України у 2022р, який був презентований на Берлінському кінофестивалі та отримав нагороду.

В умовах війни українська молодь повинна знати своїх героїв в обличчя-захисників, які творять Перемогу,які здійснили подвиги, захищаючи Україну від російської агресії, та своїми вчинками змінили хід історії.

Інформацію підготувала учитель історії - Полонська Н.В.