Мова-державна перлина

Дата: 03.11.2023 16:32

Ми - українці. Живемо у вільній незалежній державі - Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу» - саме з таких рядків розпочалася святкова зустріч з третьокласниками. «Мовна вікторина», в якій вони взяли участь, була насичена мовними цікавинками. Учні мали змогу поринути у світ краси рідної української мови, згадуючи віршовані рядки та народні вислови про мову.

Активні та допитливі учні
 3 -В  класу залюбки пограли в мовні ігри. Сплітаючи «віночок» української мови, діти добирали слова-ознаки та дійшли висновку, що для нас рідна мова - це наша гордість, це скарбниця українського народу.