Вас вітає психологічна служба Жашківського ліцею №1 (відео)

Дата: 30.03.2023 16:36

До уваги батьків майбутніх першокласників

У ліцеї працює психологічна служба.

Майстерними знавцями своєї справи  є фахівці – практичний психолог Мантачка Ірина Анатоліївна, соціальний педагог Кравченко Анна Святославівна.

Мантачка Ірина Анатолівна закінчила Уманський педагогічний інститут імені Павла Тичини в 1995 році. Та здобула кваліфікацію «Викладач дошкільної  педагогіки та психології ». Педагогічний  стаж 17 років. Кваліфікаційна категорія «Вища».

Проблема над якою працює  практичний психолог: «Соціально -психологічний супровід  особистості дитини  в умовах розвитку  її  компетентності та мобільності».

Життєве кредо: «До кожної дитини ключ знайти, у праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети іти, з любов’ю серце дітям віддавати».

Кравченко Анна Святославівна закінчила Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини в 2013 році. Здобула кваліфікацію «Вчитель біології. Практичний психолог». Педагогічний стаж 9 років. Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст II  категорії».

Проблема, над якою працює соціальний педагог: «Створення  сприятливих  соціально – педагогічних умов для  розвитку і соціалізації особистості всіх учасників навчально – виховного процесу, профілактика негативних явищ та пропаганда здорового  способу життя».

Життєве кредо: «Дорога довжиною у тисячу миль, починається з першого кроку. Труднощі існують для того, щоб їх долати».

Девізпсихологічноїслужби:«Духовність – храм душілюдської,  душа людини –цесвяте!»

Соціально - психологічна служба – це спільна діяльність соціального педагога та практичного психолога, основне завдання психологічної служби  під час військових  бойових дій в Україні, надавати психологічну допомогу та емоційну підтримку у закладі освіти всім учасникам навчально – виховного процесу: учням, вчителям, батькам.

Головна мета діяльності  єстворення  сприятливих  соціально-психологічних  умов  для саморозвитку та самореалізації творчої особистості; надання першої психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу, які відчувають емоційне напруження, тривожність в умовах воєнного стану.Підвищення адаптивних можливостей здобувачів освіти, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку всіх учасників освітнього процесу.

Завдання:

- забезпечити захист прав свобод дітей

- створити умови комфортного освітнього середовища

-  забезпечити соціально-педагогічний супровід навчання і виховання дітей з особливими потребами

- забезпечити соціально-педагогічний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та внутрішньо переміщеним сім’ям

- попередити комп’ютерну залежність учнів та формування у них критичного мислення при сприйнятті інформації ЗМІ та мережі Інтернет

-  провести профілактику правопорушень, девіантної, деліквентної поведінки.

- продіагностувати  прояви поведінки учнів:  агресивності, тривожності

- консультувати учнів, вчителів щодо різних видів  форм домашнього насильства у шкільних та дитячих колективах, сім'ї.

- перша психологічна допомога запобігання розвитку хронічної тривожності й розвитку ПТСР (посттравматичний стресовий розлад)

- надання першої психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу, які відчувають емоційне напруження в умовах воєнного стану

У Жашківському ліцеї №1 запроваджена СКРИНЬКА  ДОВІРИ,

розміщена на І поверсі.

Функціонуєконфіденційнаелектроннаскринькадовіри
psychological1.trust.box@gmail.com,

на яку здобувачіосвітиможутьнадсилатилисти, якщо по відношенню до них відбуваєтьсязнущання, булінг (цькування), кібербулінг в закладіосвіти! ВСЕ АНОНІМНО ТА КОНФІДЕНЦІЙНО!