Сила нескорених!

Дата: 29.09.2023 16:40

Сила Нескорени! Під таким гаслом пройшла виховна година з учнями 10-Б класу, приурочена до Дня Захисника України!
В країні війна… Щодня гинуть патріоти, щодня летять ракети на мирні міста. Але ми- українці сильні своєю вірою у ЗСУ і своєю згуртованістю!
Історично склалося так, що віра завжди допомагала багатьом українцям підтримувати бойовий дух під час визвольної боротьби за свободу за незалежність. Тому для українських козаків-запорожців Богородиця була заступницею та покровителькою, а Покрова символізувала своєрідний небесний щит, захист від ворогів!
Учні разом з класним керівником Ященко Н.А. відвідали  Алею Слави вшанувавши воїнів,які віддали своє життя за нас, за вільну Україну.
Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу — Україну. Благослови та зміцни воїнів наших та весь народ наш!

Класний керівник 10-Б класу Ященко Наталія Анатоліївна