Цікаві перерви у бібліотеці

Дата: 22.12.2022 16:44

Перерва – це час присвячений корисним заняттям. Адже тоді учні відпочивають, набираються сили, готуються до здобуття нових знань. Часто перерва стає додатковою можливістю для навчання та всебічного інтелектуального розвитку. Саме тому в бібліотеці ліцею учні мають можливість подивитися мультфільми, навчитися робити закладки у книги, позмагатися у конкурсах, порозгадувати загадки, переглянути художню літературу, допомогти у підборі книг до пам’ятних дат.  У бібліотеці нашого ліцею проходять цікаві перерви.

Сьогодні учні продовжили знайомство з новими книгами, авторами  та їх творчістю, а також розгадали літературні кросворди.