Благодійний ярмарок силами найменших українців!

Дата: 13.11.2023 16:45

13 листопада у нашому  ліцеї  відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарку належить учнівському самоврядуванню "Лідер", до якого входять представники із різних класів. У теплій привітній атмосфері смаколики та дитячі сувеніри розкупили за лічені хвилини. Учні в ролі продавців активно припрошували відвідувачів придбати і почастуватися солодким, а учасники ярмарку робили спільні світлини і ділилися враженнями від організованого дійства. На захід завітали депутати обласної ради Вусик Віктор Миколайович та Погорілий Віктор Григорович, депутат Жашківської міської ради Завертана Алла Василівна, які залишили чималі донати для наших Захисників. Дякуємо за активність та підтримку батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійних ярмарків, а також велика вдячність усім небайдужим, зокрема директору ліцею, учням, вчителям, волонтерам, депутатам та підприємцям нашого міста, хто долучився до організації та проведення благочинного заходу, адже допомагаючи нашій армії, ми з кожним днем на крок ближче до спільної Перемоги.

Педагог-організатор Я.П.Якобчук.