Нам потрібне мирне небо

Дата: 15.11.2023 17:00

Діти- наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли щасливими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм.
Як хочеться інколи навіть дорослим поринути у безтурботне дитинство, яке в дорослому віці здається казковим.
А осінь- це чудова пора року. Вона підводить підсумки прожитого і дає надію на майбутнє. А нинішня осінь-особлива. Наші діти вперше переступили поріг школи, прийшли в перший клас.
Цікаво, пізнавально, емоційно і позитивно пройшло завершення проєкту "Ми розвиваємось, ростемо і міцніємо, де дітки змогли показати, чого досягли за період перебування в школі.
На занятті звучали вірші, пісні, таночки про мир, як прагнення Перемоги та мирного щасливого дитинства в нашій країні.
Нехай над світом мирне небо буде,
й веселка кольорова, осяйна!
Класний керівник - Нарчинська Наталія Василівна, вихователь групи продовженого дня Лук'янчук Ольга Ярославівна, асистент вчителя Голуб Марина Сергіївна