Тепла зустріч з Героєм

Дата: 07.12.2022 17:20

В прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі, і діти. Так у багатьох куточках України проводять теплі зустрічі із своїми героями-земляками. Тож і ми, з нагоди відзначення Дня Збройних сил України запросили на зустріч нашого героя – захисника, вчителя Захисту України та інформатики  нашого ліцею Приймака Володимира Юрійовича. Володимир Юрійович тривалий час працює у ліцеї з питань військової справи , національно-патріотичного виховання, а з перших днів війни, у лютому став до лав Захисників України. У червні Володимир Юрійович отримав серйозні поранення на полі бою під Бахмутом. Лікування та реабілітація тривають і досі. Любов до своєї справи та бажання підтримати у патріотичному вихованні молоді нашого ліцею  сприяє пізнавальним та змістовним зустрічам з гуртківцями «Джури». Володимир Юрійович   радістю погодився розповісти джурам рою Жашківські «ОТАМАНИ»  про військову службу. Наш герой  наголосив, що важливе значення має фізична підготовка майбутніх воїнів, їх моральні якості. Докладно розповів про побутові умови, навчання, військово-технічне оснащення армії, відповідав на запитання, які виникли під час зустрічі. Діти привітали гостя зі святом та подарували йому найщиріші слова вдячності за відвагу, мужність, героїзм!

З такими мужніми і сміливими воїнами, Україна обов’язково переможе!!!

Слава Україні!!! Героям Слава!!!