Семінар-тренінг виховників джур

Дата: 16.01.2023 17:33

З 25 листопада до 6 грудня 2022 року проходив семінар-тренінг для підготовки виховників Черкаської обласної школи виховників джур Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проводив обласний Центр туризму краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. У семінарі-тренінгу взяли участь заступник директора з виховної роботи  Гричина Алла Миколаївна та педагог-організатор Якобчук Ярослав Петрович.

Учасники семінару-тренінгу отримали спільні програмні, методичні та організаційні засади у своїй виховній діяльності в рамках гри, які підготовлені за єдиними національними, суспільно-державницькими стандартами та ціннісними орієнтирами  Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020 – 2025 рр. та мали змогу обмінятися досвідом. Після завершення навчання учасники семінару отримали Посвідки з підготовки виховників обласної школивиховників джур Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)