Україна пам’ятає, світ визнає!

Дата: 26.11.2021 17:39

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

27 листопада – День пам’яті  жертв Голодомору.  Говорити з дітьми про такі страшні  події  складно, але необхідно.  Це один із тих випадків, коли замовчування інформації небезпечне.  Ми маємо знати що відбувалося, розуміти причини подій 1932-1933 років та їхні наслідки. Це допоможе унеможливити  повторення Голодомору в майбутньому.

І тому, в пам’ять про ці страшні події  в житті нашого народу, учні 4-В класу  створили  карту «Україна пам’ятає, світ визнає!» .Згадуючи загиблих діток, переглянули повчальний відеофільм, виготовили маленьких ангелочків та запалили свічку пам’яті  жертвам Голодомору.

Класний керівник Коваль Лариса Анатоліївна