«Школа в коробці»

Дата: 31.03.2023 17:43

Більше року тому широкомасштабна війна увірвалася у наш дім і назавжди змінила звичне всім нам життя. Кожному довелося пристосовуватися до нових реалій, адже, не зважаючи ні на що, життя повинне тривати в усіх його проявах. І, звісно ж, повноцінне життя суспільства неможливе без якісної середньої освіти. Аби допомогти вчителям впоратися із новими реаліями сьогодення дитячий фонд UNICEF втілив у життя проєкт «Школа в коробці»

Приємно, що  за підтримки міського голови Жашківської територіальної громади  І.А. Цибровського та начальника Відділу освіти Л.Г. Рябоконь  у партнерстві з  дитячим фондом  UNICEF наш заклад отримав подарунок за проєктом «Школа в коробці» – набір канцелярського приладдя (маркери, пензлі, крейда, олівці, лінійки зошити з вправами тощо), навчальне приладдя для дітей із особливими потребами, яке стане в нагоді нашим учителям та учням під час різноманітних заходів. Щиро вдячні організаторам та партнерам проєкту.

Педагог організатор Я.П.Якобчук.