Спільними зусиллями наближаємо перемогу!

Дата: 03.02.2023 17:45

Крок за кроком наші бійці повертають українські землі, виганяючи окупантів з кожного села і міста. А ми щоденно підтримуємо наших Захисників, допомагаємо їм вистояти в цій війні, робимо все від нас можливе, щоб забезпечити їм надійний тил.  Працюємо і пам’ятаємо, що десь там в окопах хтось віддає своє життя за нас і за нашу країну, тому ми не маємо права зупинятись!

У війни немає вихідного. Юні волонтери, серед яких вихованці гуртка «Джура» та учнівське самоврядування «Лідер», передали власноруч виготовлені  окопні свічки та ліки першої необхідності до Благодійного фонду "Ми єдина Україна".  Найближчим часом їх  буде відправлено нашими волонтерами в найгарячіші точки. Також учні зібрали металеві тари та зробили заготовки для окопних свічок,  які передали до мистецької школи Жашківської громади.

Спільними зусиллями наближаємо перемогу. Віримо в Збройні Сили України!

Все буде Україна!