ДЕ ЖИВЕ ВОДА?

Дата: 22.03.2024 18:26

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, відзначає вся планета.  2-А клас не залишився осторонь цього свята та скориставсь хорошою можливістю нагадати про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.
 Для учнів було проведено виховну годину «Де живе вода?». Діти ознайомилися із значенням холодної джерелиці в людському житті, легендами, віршами, прислів’ями, приказками. Даний захід сприяв розширенню уявлень про водні ресурси та функцію води в організмі. Учні спробували вирішити проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальне ставлення до води?», переглянули фільм «Велика таємниця води» та створили спільні соціальні плакати «Збережемо воду - збережемо життя!».

Класний керівник 2-А класу Р.В.Вегера