Виховна гутірка "Історія Холодноярської організації"

Дата: 07.04.2023 18:37

7 квітня відбулася виховна гутірка для роїв середньої і старшої вікових груп Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на тему «Історія Холодноярської організації».

У цьому заході взяли участь і учні нашого ліцею -  рій Жашківські «ОТАМАНИ», та «Нащадки отаманів». Онлайн-гутірка про події Холодноярської організації збагатила учнів цікавою інформацією із історії рідної Черкащини. Це один із заходів, проведений відповідно до плану роботи Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді з метою зацікавлення вивчення історії рідного краю, прищеплення любові до своєї малої Батьківщини та формування рис свідомого громадянина і патріота України. Щиро дякуємо організаторам та лектору Катерині Купців за цікаву, змістовну розповідь! Тримаймо стрій!  Все буде Україна!

Педагог-організатор Я.П. Якобчук.