А хустка завжди була в пошані...

Дата: 07.12.2021 19:08

7 грудня ми відзначаємо День Української Хустки.

Українська хустка - це невід'ємна частина української культурної спадщини. Це наш оберіг, краса українського народу.

Хустина є оберегом жінки з давніх давен, оберегом сім'ї, родини.

Учні 3 - Б класу з класним керівником Нарчинською Н.В. та вихователем групи продовженого дня Задояною А.І. долучилися до історичної спадщини нашого народу на виховному заході "Мамина хустка - оберіг родини".

На уроці діти почули багато цікавої інформації про національний аксесуар, який зберігає в собі старовинні традиції, побачили розмаїття хусток, які принесли з дому від бабусь і мамів, змогли самі стати художниками, дизайнерами, розмалювавши хустки на свій смак, проявивши творчість. А також взяли участь у майстер - класі з техніки зав'язування хусток різними способами і змогли це продемонструвати на фотосесії 'Зроби фото з хусткою".

Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українців, а й модниць всього світу."Бабусину хустку" як головний елемент використовують у своїх колекціях дизайнери.

Ось така вона  - звичайна українська хустка - родинний оберіг, краса українського народу.Нехай барвисті, як сад навесні, наші рідні українські хустки залишаються в серці кожної українки.

Наша хустка,як прадавній оберіг, берегиня роду іде поруч із людиною від народження до останнього подиху.

Цим святковим вшануванням ми доводимо, що з нашої пам'яті ніколи не зникнуть добрі традиції минулої спадщини прадідів, їхні обереги поруч нас не дадуть забути, що ми діти народу українського.

Класний керівник Нарчинська Наталія Василівна