Інженерний тиждень-2024: учні 2-В класу

Дата: 02.02.2024 19:42

Ось і закінчився цікавий , змістовний і захоплюючий інженерний тиждень.  Учні  2-В класу показали своє бажання творити, створювали  моделі незвичайних транспортних засобів "Вжух" та "Тіп топ", були магами в надзвичайній  дослідницькій  лабораторії, дізнавались про різноманітні властивості води, вчилися "чаклувати" за допомогою таємничих хімічних речовин,  вивчали чарівне поняття "електризація", виготовляли із підручних матеріалів цікаві іграшки, роботів, чудернацьких тваринок, планшети, настільні ігри, лабіринти. Діти  творили, фантазували,  розвивали свій власний інженерний потенціал та  отримували від цього  величезне задоволення.