Засвіти свічку пам’яті

Дата: 26.11.2021 19:45

Щороку, у четверту суботу листопада,  в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв Голодомору.

Не залишились осторонь цієї події і учні 1-А класу. У доступній формі діти ознайомились із подіями тих страшних днів.

Дізналися про пам’ятний знак у рідному місті,   шанобливе ставлення до нього жашківчан.

За допомогою інтерактивної вправи «Знайди когось» доведено, що в класі всі діти люблять  хліб. Першокласники зробили висновок: хліб потрібен всім, бережи його і вчи цього інших.

Виготовили квітку незабудьку з двох кольорів-символів: синього й жовтого. Учні прикріпили її на мапу «Скорбота», яка закликає нас: не забудь, не забудь; прослухали пісню «Голодомор»,а в суботу разом із батьками  запалять свічку у вікні своєї домівки.

Класний керівник Власюк М. В. і вихователь групи продовженого дня Жаборовська О.В.