"Тарас Шевченко-України син."

Дата: 06.03.2024 20:10

З метою познайомити учнів 1-А класу із життям і  творчістю великого українського поета Т. Г. Шевченка було проведено виховну бесіду "Тарас Шевченко-України  син." (до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка).Протягом даного заняття розвивали пам’ять, увагу, спостережливість, формували бажання малювати природу України; прищеплювали любов до національного колориту,виховували інтерес до його творів, викликали бажання розповідати вірші.

Школярами було виготовлено Лепбук на тему : "Тарас Григорович Шевченко" який надалі допоможе здобувачам освіти удосконалити, систематизувати свої знання, уміння про життя і творчість видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

Творчість Шевченка — це тисячі картин та творів, які знайдуть відклик в кожному серці.

Вихователь групи продовженого дня Розвадівська Світлана Володимирівна.