Пам'ятаємо, щоб не забути...

Дата: 26.11.2021 20:23

Щорічно, у четверту суботу листопада  вся країна вшановує пам’ять  жертв Голодомору 1932-1933 років. Це страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра померлих. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати, пам’ятати про них і розповідати молодшому поколінню.

Тому, з метою вшанування пам’яті жертв Голокосту для учнів 3-А класу, учителем Мінаковою Євгенією Богданівною та вихователем групи продовженого дня Колісник Юлією Володимирівною проведено виховний захід "Ми завжди будемо пам'ятати!" Діти дізналися про  історичні факти тих років,виготовили з паперу свічки пам'яті та ангелочка, потім переглянули відео про ті трагічні факти.