Чарівна скринька емоцій

Дата: 02.02.2023 20:35

На логопедичному занятті вчитель - логопед Колодій Н.В. навчала учнів розрізняти позитивні та негативні емоції, працювати над усвідомленням основних емоцій: радості, гніву, смутку, здивування, страху. Також формувала позитивне ставлення дитини до власного «я» та ознайомила дітей із методами саморегуляції. Працювали над розвитком зв’язного мовлення, фонематичного слуху, культури пізнавальної, ігрової, тактильної діяльності. Вчилисяіз розумінням ставитися до емоційного світу людини та сформували поняття про емоції та їх вплив на  настрій людини. Учитель  пояснила про настрій та як він впливає на здоров’я і спілкування з учнями. Вчила спостерігати за щоденними виявами свого настрою та  вмінням контролювати свої емоції. Використовували вправи  «Мої враження», «Наші емоції», «Визнач емоції».