Небесна сотня там, на небесах...

Дата: 20.02.2024 20:57

З білими янголами у руках учні 2-Б класу вшанували Героїв Небесної Сотні. До цього історичного дня діти, їхні батьки та вчителі готувалися більше тижня. Діти власноруч виготовляли паперових янголят, синьо-жовті прапори, стрічки.

"Янголів як символів акції і загалом нинішнього дня ми обрали не випадково. Адже рівно десять років тому в Україні сталися доленосні для історії нашої держави події — сотні українців під час Революції Гідності на майданах у Києві та інших містах відстояли наше віковічне право на свободу, волю, незалежність та інші демократичні цінності. Але на жаль, багато українців відстояли це наше право ціною власного життя. І ці білі янгелочки нагадуватимуть нам про них. Вони для нас — як символ пам'яті. Ми не маємо права забувати про їхній подвиг... " - підсумувала класний керівник М.П.Загарія.