Інженерний тиждень-2024.Моделювання в біології

Дата: 06.02.2024 20:57

Під час інженерного тижня на уроці біології учні 7-В класу, що навчаються за проектом «Інтелект України» та учень 7-Б  класу Овсій Богдан конструювали моделі життєвих форм представників Типу Кишковопорожнинних. Використовуючи пластикові стаканчики і тарілочки учні створили моделі поліпів та медуз. Це допомогло краще зрозуміти відмінності та схожості цих різних життєвих форм. За особливостями зовнішньої будови та способом життя кишковопорожнинні мають дві життєві форми: поліпи і медузи. Медузи — вільноплавні морські тварини, які мають драглисте тіло у формі парасолі. Поліпи- це форми, що ведуть малорухливий, прикріплений спосіб життя. У життєвому циклі багатьох кишковопорожнинних ці форми чергуються. Уроки з використанням STEM- технологій завжди ефективні та цікаві.

Вчитель біології Ященко Наталія Анатоліївна