З досвіду роботи учителя початкових класів: учні 4-Б класу вшановують Кобзаря

Дата: 07.03.2024 21:49

І на оновленій землі врага не буде, супостата,
а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі…
Т.Г. Шевченко

Напередодні дня народження Тараса Григоровича Шевченка ­у 4- Б класі проведена година пам’яті "Вшановуємо Кобзаря ", під час якої діти дізналися багато цікавих фактів із життя поета. Також четвертокласники  декламували його твори, складали прислів'я, слухали твори, покладені на музику, переглянули мультфільм  "Як Тарас Шевченко став зіркою". А далі учні за допомогою вікторини повторили отримані знання,  за допомогою QR-кодів шукали цікаві факти про життя Шевченка.

Сьогодні в складних для нашої держави умовах ми вшановуємо пам’ять справжнього патріота, вірного сина українського народу!
Переможного миру нам усім! Волі та непохитної віри в Україну, як заповідав Тарас Григорович Шевченко!

Відео дивитись тут

Інформацію підготувала класний керівник 4-Б класу Т.В.Ломачинська