З досвіду роботи вчителя початкових класів: читати твори Т.Г.Шевченка - пізнавати мудрість життя.

Дата: 07.03.2024 22:01

На уроці читання учні 4-В класу, які працюють за програмою НПП  "Інтелект України", вшановували річницю з дня народження Т.Г.Шевченка - поета-пісняра, поета-художника, поета-мислителя, пророка, генія українського слова.

Його твори можна перечитувати знову і знову. І кожного разу бачити щось нове. Творчість Шевченка надихає, змушує задуматись над сьогоденням.

Своїх учнів я знайомлю більше з віршами, в яких містяться описи природи рідного краю, з тими творами, які підвладні їхньому розумінню. Більш серйозні поетичні твори вони будуть вивчати у старших класах.

Читаючи поезію Т.Шевченка, у дітей виробляється творча уява, вони вже вміють створити свої малюнки, у яких відображають ті чи інші рядки вірша.

Цими днями діти взяли участь у виставці малюнків "Тарас Шевченко - наш сучасник".

Хочу, щоб мої діти пишалися тим, що вони земляки Великого Кобзаря.

Відео дивитись тут

Інформацію підготувала класний керівник 4-В класу Т.О.Савчук