Багата і неповторна скарбниця рідного слова

Дата: 09.11.2021 16:11

І ми, учні 1- А, на групі продовженого дня, продовжували виконувати цікаві завдання з нашої рідної мови, у нас було дві команди. Перша, в слові СОЛОВЕЙКО відшукували нові слова, друга - придумували слова які можна було читати зліва на право і з права на ліво.

Трішки історії : Колись цього дня віддавали до школи дітей. Батьки зі школи йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірячи, що він допоможе дитині вивчитися. І, що головне, вчитися все життя багато, старанно і завжди. Адже «користь від цього є велика», бо «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду».

Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!

Вчімо українську та шануймомо її!

Вихователь групи продовженого дня Жаборовська Оксана Валеріївна