Земля - наш спільний дім!

Дата: 22.04.2024 22:11

...Ти наша домівка, планета Земля,

Ти гарна і зблизька, красива здаля.

Дивуються інші планети всі щиро:

" Яка ж ти, сестричко, блакитна вродлива!"

22 квітня вся планета відзначає День Землі..

Цей день можна назвати святом Чистої Води, Землі і Повітря- всього необхідного для життя, яке має на меті об'єднати людей планети задля захисту навколишнього природного середовища та привернути увагу до проблем екології.

Тому, саме сьогодні , учні 3-А класу провели виховний захід, на якому познайомились із історією створення свята, його символами, екологічними проблемами землі.

Діти створили Асоціативний кущ " Земля", переглянули цікаві та повчальні відео, склали прислів'я про Землю, приймали активну участь у пізнавальних та розвивальних іграх, виконували інші завдання у групах.

Третьокласники також збагатили свої знання про екологію, формували громадянську позицію щодо захисту довкілля, поділились досвідом пророблених добрих вчинків для збереження спільного дому- Землі.

Класний керівник 3-А класу Власюк М.В.