Інженерний тиждень - 2024: учні 3-В класу - юні винахідники науково-технічного прогресу

Дата: 05.02.2024 22:20

Учні 3-В класу  занурилися у цікавий світ Інженерії. Протягом тижня вони активно створювали електричне коло, досліджували чарівний вулкан, вивчали підводний світ та займалися заломленням світла. Діти отримали багато знань та залишилися приємно враженими від цікавих експериментів.
1. Електричне коло:
Провели практичну демонстрацію електричного кола, підкреслили основні складові та показали, як протікає струм. Учні активно брали участь у збиранні та тестуванні електричних схем.

2. Чарівний вулкан:
Створили захоплюючий вулкан, використовуючи реакцію між різними хімічними речовинами. Діти долучилися до експерименту з ентузіазмом та вивчили природні закони.

3. Підводний світ:
Розглядали водний світ та його таємниці. Спостерігали за водяними організмами, побудували моделі підводних об'єктів. Вивчення водного середовища стало захоплюючим інженерним викликом.

4. Заломлення світла:
Провели експерименти з заломленням світла, використовуючи прилади та дзеркала. Розкрили основи оптики та показали, як зміна кута може впливати на шлях світлових променів.

Інженерний тиждень був вражаючим заходом, що сприяв розвитку наукового та технічного інтересу серед учнів.

Інформацію підготувала класний керівник 3-В класу Дика С.Г.