«В пошуках подарунків Святого Миколая» . «Листівка - подяка воїнам до Дня Збройних Сил України»

Дата: 06.12.2023 18:21

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до нас на свято. Порадував він їм солодкі подаруночки за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!

Протягом сьогоднішнього дня  діти веселилися, співали, танцювали, фантазували. Щирі дитячі посмішки, невичерпний позитив  панували в класі заряджаючи позитивом всіх навколо.

Та на завершення ми не забули подякувати нашим захисникам за можливість святкувати, бути поруч із рідними, мати змогу навчатися… Учні 3-Г класу підготували листівку – подяку нашим воїнам, які героїчно захищають Україну від ворога.

Класний керівник 3-Г класу Барабанчук Оксана Вікторівна