Безпечні канікули

Дата: 22.10.2021 16:34

«Ура! Канікули!» - так радісно вигукують діти, чекаючи будь – яких канікул.

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. А безпечний відпочинок  та ще й з користю – вдвічі приємніший.

Про це й велася мова з учнями 3 – Б класу по темі «Обережна поведінка під час осінніх канікул – запорука життя та здоровя учнів».

Діти з цікавістю передивилися відео по темі, обговорювали ситуації, як треба себе вести, доповнюючи їх своїми прикладами з життя, слухали бесіди про гігієнічні вимоги під час адаптивного карантину, продумували разом, як з користю і цікавістю провести відпочинок, не просиджуючи усі канікули перед телевізором або комп’ютером.

Нехай канікули наповняться приємними подіями, враженнями, зміцненням свого здоровя!

Класний керівник 3-Б класу Нарчинська Н. В.