ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ - Кричфалушому Івану Вікторовичу (07.07.1996-08.07.2023)

Дата: 11.07.2023 22:59

08.07.2023 року трагічно загинув в боях під Авдіївкою наш земляк Кричфалуший Іван Вікторович. Своє молоде життя герой поклав за волю і незалежність України!
Зростав Ваня звичайним хлопчиком. Як усі дітлахи полюбляв м’яч, велосипед і літо. Навчався в Жашківській спеціалізованій школі №1. Вивчав шкільні предмети. Виконував різні доручення. Жартував на перервах. Любив свою шкільну родину. Був товариським , щирим і відкритим. Мав добру спокійну вдачу.
Після закінчення школи у 2013 році Ваня вступив до коледжу ресторанного господарства при Національному університеті харчових технологій. Закінчив навчання у 2016 році та отримав професію повар-технолог.
Восени 2016 року призваний до лав ЗСУ.
Після закінчення строкової служби виявив бажання проходити військову службу за контрактом. У 2017 році був прийнятий на військову службу за контрактом на 3 роки. Приймав участь в АТО. Звільнився в 2020 році.
Одружений з 2018 року. Через рік в молодій сім’ї народився син Матвій.
Після завершення військової служби Ваня жив і працював в Києві.
З початком повномасштабного вторгнення рф Ваня знову став на захист України. З березня 2022 року зі зброєю в руках приймав участь у звільненні Харківщини та Донеччини.  Героїчно воював на Авдіївському та Харківському напрямках у складі розвідувального взводу 2-го механізованого батальйону військової частини А-0222. Мав звання молодший сержант.
За час війни отримав дві контузії.
За успішне виконання бойових завдань Іван має ряд нагород. Серед них нагрудний знак «Знак пошани», яким воїна нагороджено 29.11.2022 року та  почесний нагрудний знак Головнокомандуючого Української армії «Золотий хрест». Цю нагороду герой отримав 10.03.2023 року.
Загинув  Ваня 08.07.2023 року при виконанні бойового завдання під Авдіївкою. Пішов у вічність, маючи лиш 27 років життя.
Світла пам’ять герою! Слава Україні!