День хліба у 3-В класі

Дата: 24.10.2021 12:12

Хліб чесно вчіться здобувати,
Умійте й крихту шанувати _
З дитинства мати науча...
Крізь все життя нам дзвонить колос,
Крізь всі літа нам чути голос
І матері, і сівача.

Хліб один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято - Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня.

Тому і в  3-В класі 18 жовтня пройшов урок на тему : «Хліб – як молитва, хліб – як життя» на якому учні розширили свої знання про значення хліба в житті української родини; розвивали  вміння чесно заробляти свій хліб та навички шанувати працю,пригадали історію виникнення хліба, як його вирощують, збирають і печуть різні хлібопекарські вироби. Учні читали  вірші про хліборобську працю, бережне і шанобливе відношення до хліба. Цікаво було учням дізнатись про народні прикмети , пов'язані із хлібом. Тому групками було виготовлено лепбуки, з яких  діти потім ділилися інформацією з однокласниками. Емоції вирували протягом усього дійства.

Класний керівник 3-В класу Герасимчук Тетяна Миколаївна