A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський ліцей №1
Жашківської міської ради Черкаської області

Zhashkiv Lyceum 1 of Zhashkiv City Council of Cherkasy Region

Новини

Дата: від до Скинути

Впроваджуємо НУШ.

У третій день інноваційного тижня вчителі початкових класів Жашківської громади мали можливість відвідати  відкритий урок з української мови  в 1В класі, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Тема уроку: «Звук «Г», букви Гг, звуки «Р» букви  Рр. Українська народна казка «Лисичка та журавель». Метою уроку було навчити учнів читати склади та слова зі звуками «Г» та «Р», сприймати текст, передбачати його за малюнком, тренувати навички читання, розвивати вміння переказувати, передавати емоційний стан персонажів, визначати жанр художнього твору, головну думку, виховувати в учнів бажання допомагати, ділитися з іншими, бачити красу навколишнього світу. Все це вчителю вдалося завдяки використанню на уроці інтерактивних методів навчання, як, прийому стеження (під аудіосупровід), вправам «Презентація букв», «Човник», «Фотоапарат», «Будиночок алфавіт», «Кульки». А вправа «Оживи казку» розкрила в учнів акторські здібності до передачі прочитаної казки.

15:25 21.11.2019

День третій. Початкова школа.

Світ швидко рухається уперед. І тепер недостатньо просто одержати знання. Найуспішніші системи освіти вчать дітей ці знання застосовувати й використовувати, роблять з дітей особистостей, які мислять і які будуть готові до викликів свого часу. Іншими словами, школа готує дітей до життя, а не до ЗНО чи екзаменів. Адже, які основи ми закладемо в початкових класах, така й буде навчально-виховна діяльність дитини в майбутньому.

14:26 21.11.2019

День четвертий. Історія.

Учитель Полонська Н.В.провела урок всесвітньої історіі у 7-Б класі за темою: "Вікінги". Під час уроку було використано методи "Мозковий штурм", робота з контурною картою,складання таблиці,робота з хронологічною таблицею,словником, бесіда . Учитель пов'язувала свою розповідь із знаннями учнів,які вони отримали з інших предметів при вивченні схожих тем:з географії,зарубіжної літератури,історіі України . Крім того,учні мали можливість продемонструвати свої уміння готувати проекти,отримавши випереджаюче завдання.Тема була дуже цікавою , дала можливість використати багато різних інформаційних джерел.

14:11 21.11.2019

Захист Вітчизни.

Метою загальної середньої освіти є: розвиток і соціалізація особистості учнів, формування у них національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення і поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів.

14:11 21.11.2019

День четвертий. Хімія.

21.11.2019 року проведено відкритий урок з хімії у 7-В класі з теми «Маса атома. Атомна одиниця маси. Відносні атомні маси хімічних елементів». Кравченко Т.О. з використанням інноваційних технологій успішно ознайомила учнів з поняттям абсолютної та відносної атомної маси, одиницею вимірювання відносної атомної маси. Навчила визначати відносну атомну масу за періодичною системою хімічних елементів. 

11:55 21.11.2019

TED конференція

20.11.2019 учитель української мови Красилівська Н.А. та учні 9-Б класу провели конференцію TED. Оскільки  TED – це платформа для ідей, які варті поширення, школярі підготували серію коротких надихаючих промов на різноманітні теми, щоб спробувати змінити життя і світ навколо: “Що таке шкідливі звички та як їх позбутися?”(В. Бондаренко), ”Переваги та недоліки використання комп’ютерних технологій”(О. Левчук), ”Вплив вивчення іноземних мов на людину”(Д. Кушнір), ”Чи може Україна позбутися енергозалежності”(Д. Міщанюк), ”Альтернативна освіта”(М. Дачевський), ”Вода-безкінечний ресурс?”(О. Пісківець), ”Гаджети на смітнику. Як компанії, споживачі, держава утилізують електроніку”(К. Скінтей), ”Віртуальна реальність. Це небезпека чи благо?”(А. Дорошенко), ”Що таке рак? Чи можна його подолати?”(А. Галбул).

08:40 21.11.2019

День третій. Географія.

У третій день інноваційного тижня проведено відкритий урок –дослідження в 9-Б класі учителем географії Дуб О.П. Тема уроку « Сільське господарство, його значення в сучасному світі». Основною метою уроку було ознайомити учнів з сутністю та значенням сільського господарства в світі та Україні, вміти визначати особливості аграрного виробництва залежно від рівня розвитку держави, характеризувати найбільші сільськогосподарські райони, рівень землезабезпеченості, удосконалити навички аналізу діаграм та тематичних карт. На уроці вчитель використала такі прийоми: «Асоціативний кущ», «Плюс-мінус», вправу «Пригадаймо», роботу в групах, при поясненні нового матеріалу переглядали презентації. Приємно відмітити, що учні принесли на урок зразки екзотичних фруктів та підготували додаткову інформацію до уроку. Тому, такі уроки допомагають учням удосконалювати уважність, зібраність, відповідальність, організованість.

08:09 21.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень