До відома батьків майбутніх першокласників

Дата: від до Скинути

Учні 4-Б класу разом з класним керівником Т.В. Ломачинською спілкувалися з квітами

Зв’язне мовлення  має надзвичайне значення для розвитку інтелекту та самосвідомості дитини. Воно позитивно впливає на формування таких її важливих особистісних якостей як комунікабельність, доброзичливість, ініціативність, креативність. Тому на уроках української мови учні 4- Б класу вчаться писати твори за власними спостереженнями, малюнками, планом,  "малювати" своїми словами.

15:29 01.05.2024

Учні 4-Б класу разом з класним керівником Тетяною Ломачинською подорожували з минулого в сьогодення

У рамках проведення в нашому закладі Тижня історичних подій в Україні учні 4-Б класу разом з класним керівником Т.В. Ломачинською здійснили історичну подорож з минулого в сьогодення. Інтегрований урок з математики та курсу "Я досліджую світ" допоміг учням пройтися козацькими стежками, розв’язуючи приклади та задачі, мандруючи козацькою чайкою, дізналися багато історичних фактів із життя козаків.

20:34 24.04.2024

Гурткова робота як важлива складова освітнього процесу в Жашківському ліцеї №1

Гурткова та позакласна робота в Жашківському ліцеї №1 відіграє велику роль і у формуванні різноманітних здібностей, нахилів та уподобань дітей. Такі форми роботи спряють різносторонньому розвитку особистості та її ментальному здоров’ю.

10:01 24.04.2024

З досвіду роботи учителя початкових класів Т.В.Ломачинської, яка у 2024-2025 н.р. навчатиме першокласників

Прийняття електронних заяв про зарахування учнів до 1-х класів у 2024-2025 н.р. Для зарахування учнів до перших класів батькам необхідно подати електронну заяву за посиланням:

15:04 12.04.2024