День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років — державне свято України, яке відзначається щороку 8 травня, починаючи з 2024-го року. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. Учні 2-В класу також долучились до вшанування цієї пам’ятної дати. Діти  переглянули пізнавальну презентацію під назвою  «Ніколи знову», порівняли значення  слів «війна» та «мир», створили до кожного з них асоціативний кущ,  виготовили маки – символи  памʼяті про Другу світову війну та прикрасили ними карту України, в пам’ять про героїв, які захищають рідну землю та боронять  наше право вільно обирати майбутнє.

17:40 08.05.2024

Ці спогади із пам'яті не стерти

8 травня єдина дата, коли Україна відзначає вперше перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і  це свято  відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.   В День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.    Учні 8-А класу, на годині спілкування вшанували пам'ять, всіх полеглих в цій жахливій війні. Переглянути відео та  зрозуміли, що потрібно  виховувати в собі сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

15:18 08.05.2024