«Чорнобиль не має минулого часу»

26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Відтоді в цю дату в Україні щорічно вшановують усіх людей, хто загинув або постраждав від цієї катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.

15:57 26.04.2024

“Zhaporizhian Cossacks – the defenders of Ukraine” (Запорізькі козаки – захисники України)

Скільки нерозгаданих таємниць має історія козацтва України?! Скільки відважних та мудрих постатей подарувала вона?! І як же багато спільного між минулим та сьогоденням нашої славетної та багатостраждальної батьківщини?!

17:55 25.04.2024

Учні 2-Г класу навчаються бачити і дарувати красу оточуючим

"Як хочеться нам, люди,  жити, радіти сонцю і весні,  і мирним небом дорожити, до школи без тривог ходити!". Де, як не на уроках мистецтва ми отримуємо позитивні емоції. Я - учитель, намагаюся навчити дітей різних технік мистецтва: малювання долоньками та пальчиками, торцювання, техніці рваного паперу тощо. За допомогою різного матеріалу -  паперу, вати, ватних дисків та паличок, круп діти вчаться бачити і дарувати красу тим, хто поруч. Все це є поштовхом для розвитку уяви, індивідуальності та прояву ініціативи.

16:03 24.04.2024