Дата: від до Скинути

210 років з дня народження Тараса Шевченка: учні 3-Б класу вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Відзначаючи 210 - ту річницю від дня народження Тараса Шевченка, учні 3-Б  класу щиро вклонилися Великому Кобзареві України, який своїм життям та безсмертним словом став прикладом непохитності у боротьбі за свободу та незалежність Батьківщини.  Класний керівник 3-Б класу Т. Д. Мартисенко

19:14 08.03.2024

Ми з Кобзаревого роду

Сьогодні, відзначаючи 210-річницю від дня народження Тараса Шевченка, ми вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом  є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання.               З метою вшанування видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря, учні 8-А класу на чолі з учителем Мукомелою Л.А. провели вікторину: «Літературне доміно» та мовознавчий практикум: «Використання звертань, вставних слів, словосполучень, речень у творах Т.Г. Шевченка».      Вагу великого Кобзаря для України неможливо переоцінити. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.

12:12 08.03.2024