Дата: від до Скинути

З досвіду роботи вчителя початкових класів: читати твори Т.Г.Шевченка - пізнавати мудрість життя.

На уроці читання учні 4-В класу, які працюють за програмою НПП  "Інтелект України", вшановували річницю з дня народження Т.Г.Шевченка - поета-пісняра, поета-художника, поета-мислителя, пророка, генія українського слова.

22:01 07.03.2024

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу.Юнаки" - 1 етап

З 1 по 7 березня 2024р. в ліцеї проходили змагання з баскетболу серед юнаків 2008 року народження та молодші. Всі учасники змагань показали чудову гру та отримали практичні уміння та навички на баскетбольному майданчику та впевнено продемонстрували свою майстерність.

20:00 07.03.2024

210 років з дня народження Т.Шевченка у 2-Г класі

"Садок вишневий  коло хати...".  Саме так розпочалася  "Година Шевченка" у  2-Г класі. Вшанування пам'яті Великого Кобзаря є частиною шкільного життя маленьких українців. Вічна нетлінна творчість геніального сина України живе і в серцях наших школяриків.

16:55 07.03.2024